apríl, 2018

23apr20:00Juraj Griglák Trio feat. Poogie Bell, Eugen VizváryProjekt slovenského basgitaristu Juraja Grigláka s americkým bubeníkom Poogie Bellom a slovenským klaviristom Eugenom Vizvárym

Detaily predstavenia

Projekt slovenského basgitaristu Juraja Grigláka s legendárnym americkým bubeníkom Poogie Bellom a slovenským klaviristom Eugenom Vizvárym.
Trio prezentuje vlastnú tvorbu v duchu jazzu ,funku a fusion. Komorne trio obsadenie umožňuje veľmi zvie a interaktívne hranie, ktoré posúva ich kompozície do nových rozmerov.

Juraj Griglák patrí k najvyhľadávanejším basgitaristom na Slovensku. Okrem elektrickej basgitary Juraj hravá aj na kontrabas- jazz, a ako člen orchestra Slovenskej filharmónie aj vážnu hudbu. Nahral okolo 90 albumov, z toho tri vlastne sólové CD. Bass Friends (2000),Time to Fly (2014) a Juraj Griglak & Company feat. Bobby Sparks, Poogie Bell, Chris Hemingway. (2017)

Poogie Bell je nefalšovaný funk master, jeden z najlepších súčasných bubeníkov a štúdiových hráčov bez ohľadu na žánre. Na svojom konte má spoluprácu s menami ako Stanley Clark, David Bowie, Erykah Badu, All Jarreau, David Sanborn, John Scofield, Victor Wooten a Chaka Khan. Objavil sa na viac než desiatich albumoch Marcusa Millera a na turné s ním strávil podstatnú väčšinu kariéry.

Eugen Vizváry patrí k najvyhľadávanejším klaviristom na Slovensku a v Čechách. Jeho hudobná činnosť spočíva v práci v hudobných štúdiách, komponovaním, aranžovaním, pôsobí ako producent a doprevádza popredných slovenských a českých umelcov. Spolupracoval s hudobníkmi ako Oskar Rózsa, Martin Valihora, AnitaSoul, Michal Bugala, Marcel Palonder, Vivian Sessoms, Kim Davis a mnohí iní…

 

Čas

(Pondelok) 20:00

Miesto predstavenia

Barmuseum

Malá Hora 2

Organizátor

Barmuseum

Vstupné

Predpredaj: 10 eur, Deti: 2 eur, Pre členov o.z.: 1 eur

Rezervácia vstupeniek ONLINE

Rezervovať

Rezervácia vstupeniek telefonicky

0950 250 535

X