október, 2019

12okt20:0022:00Bratislava Burlesque TourMôžete sa tešiť na ladné pohyby našich tanečníc, veľkolepé kostýmy, lahodné tóny živého spevu a humor

Detaily predstavenia

Milé dámy a drahí páni,

pozývame vás na jedinečnú burlesque show, ktorú sme sa rozhodli priniesť do vášho mesta. Po piatich rokoch fungovania a desiatkach vlastných produkcii v hlavnom meste, sme sa rozhodli vycestovať a poriadne vás zabaviť!

Môžete sa tešiť na ladné pohyby našich tanečníc, veľkolepé kostýmy, lahodné tóny živého spevu a humor. Kopec humoru! Tak neváhajte a príďte.
Tešíme sa na vás milé publikum!

Lístky nájdete tu: bit.ly/_Martin

Vystúpia pre vás:

Lotta Love
Lady Vivian
Miss TiQ
Rocky Rúž
Magie Noire
The Risqué Reveals

Moderuje:

Smooth Criminal

Tešíme sa na vás! ♥

Vstup len pre všetkých odvážnych 18+

DressCode

Staňte sa súčasťou show a pomôžte nám dotvoriť atmosféru pravého kabaretu, či Las Vegas. Oblečte si niečo, čo by ste si za normálnych okolností neobliekli. Dámy odvážne šaty, páni košelou nič nepokazíte. Využite príležitosť vyobliekať sa!

Kto je Bratislava Burlesque

Bratislava Burlesque vznikla v roku 2014 s cieľom zabávať dospelé publikum na Slovensku. Okrem produkcii podujatí sa venujeme našej tanečnej škole pre ženy, kde toto nádherne umenie vyučujeme.

Čo je burlesque

Burlesque je divadelno – tanečné umenie zvádzania a odhaľovania sa. Očakávajte humor, nadsázku, erotický nádych a vizuálne nabitú show.

Čas

(Sobota) 20:00 - 22:00

Miesto predstavenia

Barmuseum

Malá Hora 2

Organizátor

Bratislava Burlesque

Rezervácia vstupeniek ONLINE

Kúpiť vstupenku
X