BARMUSEUM: Martin Geišberg a Daniel Špiner – Sandonoriko

Martin Geišberg sa po pár mesiacoch opäť predstaví v Martine. Od 20:30 hod. môžete tohto multiinštrumentalistu vidieť a počuť v Barmuseum so svojím hudobným projektom Sandonoriko. Koncert je spojený s krstom albumu „V jabloňovom kraji“, ktorý príde pokrstit Martinov brat Marek Geišberg.

Sandonoriko je unikátny hudobný projekt, plný magicko-realistických textov a poetickej hudby, občas premiešanej básňami, nebrániacej sa ani experimentu.

Koncert bude výnimočný nielen hudobnými tvorcami, ale aj tým, že pôjde o krstný koncert albumu V Jabloňovom Kraji. Krstnou mamou bude Táňa Pauhofová a hosťom Patrik Pačes, ktorý Vám zahrá na perkusie.

Koncert v Barmuseu je súčasťou koncertnej šnúry k novému vyššie spomenutému albumu s názvom“V Jabloňovom Kraji“.

Martin Geišberg je publiku dlhoročne známy svojou hudobnou tvorbou, no taktiež ako dramaturg, režisér a aj autor divadelnej hudby. Po 12-tich rokoch aktívneho pôsobenia na koncertnej scéne vydáva prvý pesničkový album V jabloňovom kraji.

Daniel Špiner aktívne spolupracuje s viacerými Slovenskými autormi a umelcami ako napríklad Katarína Koščová, Andrej Šeban.

Sandonoriko je projekt v zložení:
Martin Geišberg – spev, gitara, flauty, looper
Daniel Špiner – piano, el. piano, akordeon, spev, perkusie

Pozvánka Sandonoriko

Sandonoriko ( Martin Geišberg, Daniel Špiner ) už 9.6.2017 o 20:30 u nás v Barmuseum.Teší sa na Vás Martin Geišberg a Daniel Špiner 🙂

Posted by Barmuseum on 4. jún 2017