december, 2018

14dec18:0021:00Snow Film FestCelovečerné pásmo špičkových filmov o extrémnom lyžovaní, zimnom lezení, snowboardingu, snow-kitingu a ďalších zimných radovánkach

Detaily predstavenia

Celovečerné pásmo špičkových filmov o extrémnom lyžovaní, zimnom lezení, snowboardingu, snow-kitingu a ďalších zimných radovánkach prinesie Snow film fest. Tento festival je bratský festival Expedičnej kamery.

Zaži dobrodružstvo na filmovom plátne!
Môžete sa tešiť na tieto filmy:

Into twin Galaxies
Rakúsko, 2016, Jochen Schmoll, ČT
Traja dobrodruhovia si pred sebou kladú neľahký ciel, splaviť na kajaku najsevernejšie položenú rieku v mrazivých končinách Grónska.

In Gora
Francúzsko, 2017, 44 minút, Andy Collet, ČT
Val a Tim žijú v žltom americkom školskom autobuse, ktorý upravili na pojazdný hostel. V ňom sa vydávajú na cestu za nedotknutým prašanom naprieč Rakúskom, Slovinskom, Bulharskom, Macedóniou a Čiernou Horou.

Frozen Road
Veľká Británia, 2017, 25 min. Ben Page, ČT
Cesta na bicykli Bena Page zimnou Kanadou z juhu na sever. Okrem dobrodružstva, krásnej krajiny si užíva aj dokonalú samotu.

Freezing
Veľká Británia, 2016, 22 min. Rob Lockyear & Jeremy Joyce, ČT
Surfovanie na Islande v mrazivom Atlantiku nie je žiadna sranda, alebo žeby?

Lapin Kulta
Česko, 2018, 9 minn., Petr Novák, OV
Jarda sa vydáva po stopách svojej študentskej cesty po Laponsku. V obklopení bielymi pláňami pokrytými snehom, okamžikmi detskej radosti, ale aj pokojom, ktorý už inde než v divočine nenájdete.

Kámen, núžky, Vagus
Česko, 2018, 30 min., Tomáš Koucký, OV
Nahliadnite pod pokrievku sústredenia profesionálneho lyžiara na svahoch Južnej Ameriky, v Chile. Zažite unikátne spojenie športu a gastronómie.

Čas

(Piatok) 18:00 - 21:00

Miesto predstavenia

Barmuseum

Malá Hora 2

Organizátor

Barmuseum

Vstupné

3.50 eur

Rezervácia vstupeniek ONLINE

Rezervácia

Rezervácia vstupeniek telefonicky

0950 250 535

X