september, 2019

14sep20:0021:30Pigs On The WingWISH YOU WERE TOUR 2019

Detaily predstavenia

WISH YOU WERE TOUR 2019

Tentokrát opäť predstavujeme čerstvé koncertné tour, ktorého súčasťou je vždy okrem kvalitného podania progresívnej hudby aj videoprojekcia, ktorá potvrdzuje tematickosť skladieb. Vypočuť naživo si tak budete môcť zaujímavý prierez dôležitými skladbami rôznych období ale aj kompletné spracovanie jedného z najlepších albumov. Projekciu máme autorskú a rovno aj s prekladmi textov skladieb v Slovenskom a Českom jazyku. Vytváranie obrazového dojmu je pre nás nesmierne dôležitou súčasťou vystúpení. Pre toto všetko Vás srdečne pozývame a tešíme sa na stretnutie, či už na aktuálnom tour alebo na tých ďalších.

Hudobná skupina PIGS ON THE WING sa od svojho vzniku v roku 2007 sústreďuje na hudobnú tvorbu svetoznámej britskej kapely Pink Floyd. Špecifickým prínosom členov skupiny sú videoprojekcie, ktoré sú svojim obsahom aktuálne a námety čerpajú zo súčasnej politickej, ekonomickej a medziľudskej sféry. V porovnaní s inými revivalovými kapelami prináša PIGS ON THE WING na hudobnú scénu svojrázne prepojenie progresívnej rockovej hudby s problematikou, ktorá trápi mnohých súčasníkov.

Biografia:

Skupina od svojho vzniku v roku 2007 koncertuje po Českej a Slovenskej republike s konceptuálnymi vystúpeniami, ktorých neodmysliteľnou súčasťou je okrem hudby Pink Floyd aj autorská projekcia, zvukové efekty, preklady skladieb a mnoho ďalších prvkov, ktorými sa snaží odlíšiť od rádového revival vystúpenia. Kvalita koncertov sa opiera o stovku veľkých a malých vystúpení v kluboch, open-air, či v priestoroch rôzneho charakteru.
Na konci roku 2009 sa líder Martin Námešný podieľal na projekte Filipa Benešovského – THE WALL 2009, na ktorom sa zúčastnili aj osobnosti ako Michal Malátný z Chinaski, Jan Neckář z Bacily, Radim Hladík a syn Rogera Watersa – Harry Waters.

Zloženie skupiny:

Martin Námešný – spev, basgitara
Stanislav Hupian – spev, klávesy
Filip Sľúka – spev, gitara
Michal Ugler – bicie nástroje
Martin Uherek – spev, saxofón
Michal Cerovský – projekcie

Čas

(Sobota) 20:00 - 21:30

Miesto predstavenia

Barmuseum

Malá Hora 2

Organizátor

Barmuseum

X