december, 2023

29dec20:0022:00Pigs on the wingATOM TOUR 2023 je dôležitým prierezom histórie skupiny PINK FLOYD, inventárom epických gitarových sól ako napríklad Comfortably Numb a seriózna výzva všetkým ortodoxným vyznávačom rockovej hudby

Detaily predstavenia

Upozornenie:
Program je zostavený z niekoľko vysoko návykových psychedelických skladieb. Za prípadnú hudobnú intoxikáciu sa vopred tešíme!
Počuli ste naživo hrať skladby z albumov ako napríklad Meddle, Atom Heart Mother prípadne The Piper at the gates of dawn? Fakt nie? Tak to musíš na náš koncert 🙂
ATOM TOUR 2023 je dôležitým prierezom histórie skupiny PINK FLOYD, inventárom epických gitarových sól ako napríklad Comfortably Numb a seriózna výzva všetkým ortodoxným vyznávačom rockovej hudby.
Známa hudobná skupina PIGS ON THE WING – Slovak Pink Floyd Tribute Band s pôvodom zo Zvolena vyráža na nové koncertné tour: ATOM TOUR 2023. Po pätnástich rokoch aktívneho koncertovania prináša skúsenosti, kvalitu, ale aj reflexiu dnešných dní v podaní hudobno – vizuálneho zážitku. Skupina sa sústreďuje výlučne na tvorbu hudobnej skupiny PINK FLOYD, avšak výsledný zážitok môže mať umeleckejší tón, než obyčajný revival večer. Vlastnoručná videoprojekcia znásobuje efekt progresívnej a psychedelickej rockovej hudby a preložené texty skladieb len podčiarkujú konceptuálnosť.

Čas

(Piatok) 20:00 - 22:00

Rezervácia vstupeniek ONLINE

Predpredaj
X