apríl, 2024

11apr17:0019:00III. workshop cool tour marketing: využitie umelej inteligencie pri obsahovej a vizuálnej tvorbe

Detaily predstavenia

Realizujete kultúrne, spoločenské či rôzne komunitné podujatia? Pracujte efektívne a ušetrite finančné zdroje vďaka kvalitnej príprave vo vašej neziskovej organizácii, občianskom združení či kultúrnej inštitúcii. Aplikujte získané poznatky a zvýšte atraktivitu svojich aktivít a podujatí.
Pre koho je workshop určený?
Ak sa zaoberáte vo svojej organizácii obsahovou tvorbou, správou sociálnych sietí či prípravou rôznych vizuálov na svoje aktivity a podujatia a chcete sa naučiť používať nástroje umelej inteligencie, ktoré vám môžu pomôcť ušetriť čas či objaviť nové možnosti prípravy obsahu, tento workshop je určený práve pre vás.
Čo všetko sa dozviete?
Počas dvoch hodín sa oboznámite s nástrojmi AI, praktickými ukážkami a tipmi na prípravu obsahu podľa rôznych kategórií kreatívnej a obsahovej tvorby. Na workshop vám odporúčame priniesť si vlastný notebook (nie je však podmienkou).
Workshopom vás prevedie Matej Bórik z občianskeho združenia METRO, ktoré manažuje projekty pre neziskový ale aj komerčný sektor a stojí za organizáciou mnohých podujatí či rôznych fundraisingových projektov od roku 2013.
Počet osôb je limitovaný – skupina môže mať najviac 15 osôb. Absolventi získajú okrem cenných skúseností aj certifikát, možnosť networkingu či participácie na nových výzvach a projektoch.
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Čas

(štvrtok) 17:00 - 19:00

Rezervácia vstupeniek ONLINE

Vstupenky
X