máj, 2019

13maj18:0020:30Elbrus a Hiraxova cesta RuskomPozývame Vás na premietanie Pavla „Hiraxa“ Baričáka o jeho výstupe na Elbrus severnou stranou

Detaily predstavenia

Pozývame Vás na premietanie Pavla „Hiraxa“ Baričáka o jeho výstupe na Elbrus severnou stranou (99% Slovákov vychádza Elbrus z južnej, priveľa už komercionalizovanej strany) a jeho putovaní po Rusku (Moskva, Velikij Novgorod, Jarosľav, Volgograd, Piatigorsk, Kislovodsk…).
Autor úspešných cestopisov z Nepálu, Etiópie, Ekvádoru, Indonézie, Panamy, Kostariky a Nového Zélandu počas svojho premietania a rozprávania pokrstí aj svoj čerstvý cestopis Rusko (Zbožňované aj zatracované) a to práve z jeho ruskej cesty.
„Jedni na Rusko nadávajú, iní ho zbožňujú. Musel som sa do tejto krajiny vybrať osobne, aby som sa jej bytostne dotkol a spravil si na ňu vlastný názor,“ vyslovil sa Hirax.

V prípade záujmu, po prednáške je možnosť dať si podpísať prinesené knihy, či kúpiť si tituly priamo na mieste od autora.

Vstupné
Predpredaj: 4 eur
Predpredaj https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/elbrus-severnou-stranou-moje-putovanie-po-rusku-2019-05-13/
Ticket Art: https://www.ticket-art.sk/cestovatelske-premietanie/elbrus-a-moja-cesta-ruskom-martin-15629
Na mieste: 5 eur

Všetky autorove knihy s možnosťou venovania si môžete zakúpiť v Hirax shope (http://www.hiraxshop.sk/tituly-hladohlas) alebo na www.hladohlas.sk

Čas

(Pondelok) 18:00 - 20:30

Miesto predstavenia

Barmuseum

Malá Hora 2

Organizátor

Barmuseum

Vstupné

Predpredaj: 4€, na mieste 5€

Rezervácia vstupeniek ONLINE

Registrácia
X